Lektor v oblasti vzdelávania dospelých

V a V Akademy

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna a vzdelávacia spoločnosť ponúka miesto lektora kurzov v oblasti vzdelávania dospelých (Lektorské minimum, kurz Lektor).

Odborná príprava špecializovaného kurzu má za úlohu vyškoliť účastníkov na kvalifikovaných lektorov, ktorí nadobudnutú potrebné znalosti a zručnosti v oblasti vzdelávania dospelých podľa odboru lektorského pôsobenia.

Cieľom kurzu je uchádzačov:
- oboznámiť s teoretickými východiskami vzdelávania dospelých
- spoznať špecifiká učenia dospelých a osvojí si pravidlá komunikácie
- naučiť diagnostikovať, hodnotiť a využívať moderné technológie vo vzdelávaní
- získať praktické zručnosti z oblasti projektovania vzdelávania a používania jednotlivých metód vzdelávania dospelých
- zistiť ako využívať metódy hodnotenia, diagnostikovania vo vzdelávaní a prezentovania prednášanej látky,
- vedieť zvoliť si vhodný spôsob výučby a získa všetky zručností potrebné pre lektorské vystupovanie pred publikom

Výučba prebieha prioritne v dennej forme v závislosti od záujmu uchádzačov.

Ponúkame možnosť práce popri zamestnaní (dohoda o pracovnej činnosti) alebo na živnosť.

- práca v mladom a príjemnom kolektíve
- voľnosť vo výbere metód výučby

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU a súhlas s ochranou osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Do predmetu prosíme napíšte: LEKTOR V OBLASTI VZDELÁVANIA DOSPELÝCH + skratka mesta, v ktorom má záujem vykonávať lektorskú činnosť (napr. BA, BB, LM, ...).

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácii prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené podmienky budeme následne telefonicky kontaktovať.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

andragogika

- uchádzač musí napĺňať podmienky odbornej spôsobilosti s preukázateľnou odbornou praxou a lektorskú spôsobilosť
- príjemný a reprezentatívny vzhľad
- kultivovaný slovný prejav
- charizmatické vystupovanie
- schopnosť motivovať
- precíznosť v práci
- trpezlivosť
- flexibilita

Odborná spôsobilosť a odborná prax:
1. doklad o VŠ vzdelaní I. stupňa + 2 roky praxe + potvrdenie zamestnávateľa o dĺžke odbornej praxe alebo
2. doklad o VŠ vzdelaní II. stupňa + 2 roky praxe + potvrdenie zamestnávateľa o dĺžke odbornej praxe.

Lektorská spôsobilosť:
1. doklad o absolvovaní vzdelávania zameraného na rozvoj lektorských kompetencií alebo
2. potvrdenie vzdelávacej inštitúcie o výkone lektorskej činnosti lektora za príslušné obdobie s uvedením obsahového zamerania a jej rozsahu najmenej po dobu šiestich mesiacov
- lektorské skúsenosti musia byť preukázané v oblasti ďalšieho vzdelávania dospelých v neformálnom systéme

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2388164  Dátum zverejnenia: 10.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci