Lektor v oblasti sociálnej rehabilitácie

V a V Akademy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna a vzdelávacia spoločnosť ponúka miesto lektora kurzov Inštruktor sociálnej rehabilitácie v meste:
- BRATISLAVA.

Organizujeme špecializované kurzy určené pre uchádzačov - začiatočníkov, ktorí sa chcú uplatniť v oblasti sociálnych služieb, majú osobnostné predpoklady a vzťah k práci s ľudmi, prípadne pre osoby, ktorí si svoje vedomosti chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť.

Cieľom kurzu je naučiť uchádzačov:
- orientovať sa v oblasti sociálnych služieb a v súvisiacej legislatíve,
- oboznámiť sa s metódami, postupmi a technikami sociálnej práce,
- spoznať procesy, prostriedky, obsah a ciele sociálnej rehabilitácie,
- druhy sociálnych terapií,
- tvorbu individuálneho plánu a plánu sociálnej rehabilitácie.

Ponúkame možnosť práce popri zamestnaní /dohoda o prac. činnosti/ alebo na živnosť.

- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu v personálnej a vzdelávacej spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas,
- voľnosť vo výbere metód výučby.

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU a súhlas s ochranou osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Do predmetu prosíme napíšte:
- pre mesto Bratislava: LEKTOR ISR - BA.

Uchádzač, ktorý má záujem sa zaradiť do zoznamu fyzických osôb, ktoré sa budú podieľať na vzdelávaní v oblasti sociálnej rehabilitácie aj pre iné mesto SR môže reagovať zaslaním spomínaných dokumentov s uvedením mesta, v ktorom má záujem vykonávať lektorskú činnosť.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácii prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené podmienky budeme následne telefonicky kontaktovať.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, sociálne služba a poradenstvo, sociálna pedagogika, špeciálna pedagogika

- vzdelanie príslušné vybraným predmetom výučby
- najmenej 3 roky praxe v oblasti sociálnej rehabilitácie
- lektorská spôsobilosť - preukazuje sa dokladom o absolvovaní vzdelávania zameraného na rozvoj lektorských kompetencií alebo potvrdením vzdelávacej inštitúcie o výkone lektorskej činnosti lektora za príslušné obdobie s uvedením obsahového zamerania a jej rozsahu najmenej po dobu šiestich mesiacov
- lektorské skúsenosti - musia byť preukázané v oblasti ďalšieho vzdelávania (vzdelávania dospelých v neformálnom systéme)
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- schopnosť motivovať

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2082029  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci