Lektor v oblasti hygieny výživy

V a V Akademy

Miesto práce
okres Michalovce, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna a vzdelávacia spoločnosť ponúka miesto lektora kurzov hygienického minima v mestách:
- TREBIŠOV,
- MICHALOVCE.

Organizujeme špecializované kurzy určené pre uchádzačov o prácu v potravinárskom priemysle alebo v zariadeniach starostlivosti o ľudské telo.

Cieľom kurzu je naučiť uchádzačov:
- osvojiť si základné hygienické požiadavky kladené na výrobu, manipuláciu a uvádzanie potravín a pokrmov do obehu/na jednotlivé druhy zariadení pri starostlivosti o ľudské telo
- nadobudnúť informácie potrebné pre tvorbu a uplatnenie prevádzkového poriadku v praxi
- prehľad legislatívy spojenej s prácou v potravinárstve/s prácou v zariadeniach a na pracovisku pri starostlivosti o ľudské telo
- ako predchádzať pri zanedbaní postupov správnej praxe a pri nedodržaní zásad osobnej hygieny vzniku alebo šíreniu prenosného ochorenia
- starostlivosť o hygienu prevádzky, pracovných nástrojov a pomôcok
- získať vedomosti a informácie potrebné na overenie odbornej spôsobilosti a na vydanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti RUVZ

Výučba prebieha v popoludňajších hodinách (15:00 - 19:00) v závislosti od záujmu uchádzačov.

Ponúkame možnosť práce popri zamestnaní /dohoda o prac. činnosti/ alebo na živnosť.

- flexibilita času
- voľnosť vo výbere metód výučby

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU a súhlas s ochranou osobných údajov na našu e-mailovú adresu: [email protected].

Do predmetu prosíme napíšte:
- pre mesto Trebišov: LEKTOR HM - TV,
- pre mesto Michalovce: LEKTOR HM - MI.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Vyberáme len uchádzačov s požadovanou kvalifikáciou a tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo; hygiena výživy; hygiena ľudí; hygiena potravín

- prax v požadovanej oblasti vítaná
- samostatnosť
- komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie

V a V Akademy, s.r.o. a členovia skupiny VaV ponúkajú širokú škálu služieb od vzdelávania a rekvalifikácie (www.vavakademy.sk, www.jazykovaskolavav.sk, www.autoskolavav.sk), personálneho poradenstva a sprostredkovania práce + servisu pre opatrovateľov (www.vavslovakia.sk), podpory pre podnikateľov (www.vavpartners.sk, www.savoypo.sk) až po starostlivosť o vlastné telo (www.salonkrasysavoy.sk). Patríme medzi spoločnosti, ktoré poskytujú tradičné kvalitné vzdelanie pre všetkých formou vzdelávacích a rekvalifikačný kurzov. Predstavujeme modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1978246  Dátum zverejnenia: 14.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci