Lekár doktor /lekárka doktorka internista,všeobecný

AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacientov v súkromnej hotelovej klinike vo Švajčiarsku.
Laboratórna diagnostika,vyhotovovanie správ atď. Spočiatku pod vedením ako asistent a neskôr vrchný lekár -lekárka.

Ubytovanie a strava zabezpečené priamo na mieste.
Vybavenie uznania diplomu- nostrifikácia- Annerkennung für die Schweiz
5-dňový pracovný týždeň ca.40-45 hodín. Bezkonkurenčné platové ohodnotenie od 10.000,-CHFR mesačne brutto s progresívnym nárastom. Zmluva na dobu neurčitú-dlhodobo, skúšobná doba je v trvaní 6 mesiacov.

Ak vás inzerát oslovil a spĺňate kvalifikačné predpoklady-ste internista,alebo všeobecný lekár ideálne v nemocnici,tak zašlite prosím mailom následovné:štruktúrovaný profesijný životopis v Nemčine-(je to súčasť výberového procesu) v programe Word (kvôli prípadnej úprave),kde presne uvediete (nemocnica, mesto, krajina ) a konkrétne od kedy (mesiac, rok) a na akej pozícii a čo bolo jej náplňou –treba podrobne rozpísať prosím, pridajte taktiež vašu fotku tváre pasového formátu ktorú uložíte ako obrázok, alebo hneď vložíte do životopisu,certifikát z nemčiny úroveň minimálne B2 ak ho máte,do nemčiny úradne preložené vysvedčenie o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a taktiež výpis z registra trestov,nie starší ako 3 mesiace,iné prípadné Diplomy a certifikáty,referencie od posledných zamestnávateľov (klinika ,alebo nemocnica),kde ste doteraz pracovali. Nehradíte žiadne poplatky spojené so sprostredkovaním predmetnej práce a to za žiadnych okolností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jedná sa o privátnu kliniku v hotelovom zariadení vo Švajčiarskych Alpách kde klienti okrem rekreácie podstupujú liečebno ozdravné procedúry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecný lekár, internista

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Chuť pracovať v zahraničí,flexibilita, ochota učiť sa nové veci..

Personálno- pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné a profesionálne služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , školenia,sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Sme na trhu od roku 2009 a sprostredkovali sme cez 1000 spokojných uchádzačov o zamestnanie a boli sme viacnásobne ocenení ako najlepšia agentúra v danom segmente na trhu. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2693050  Dátum zverejnenia: 16.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10000 EUR/mesiac