Stavbár/Búrač (demoličná čata aj samostatne)

AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
8,56,-€ /hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Búranie stien, priečok, regálov a následné upratanie v komerčných a úradných priestoroch prípadná separácia a recyklácia ľadničiek,pračiek atď. v Nemecku (Berlin, Jenna, Mníchov,Eisenach,atď.) s nástupom ihneď

Rakúska pracovná zmluva tj. bude vyplácaný 13,14 plat, zamestnávateľ hradí sociálne a zdravotné odvody.Ubytovanie zdarma.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Miesto výkonu práce je Nemecko a niekedy na krátko aj Rakúsko. Nástup je ihneď a jedná sa o dlhodobú spoluprácu aj počas zimy v prípade ukončenia projektu bude ponúknutý projekt nový. Pracuje sa 5 až 6 dní v týždni v nedeľu je voľno. Ubytovanie je vždy zabezpečené a zadarmo priamo na mieste + je aj možnosť varenia nakoľko v bytových jednotkách je kuchyňa. Stačí ak jeden z partie ovláda nemčinu aspoň na komunikatívnej úrovni. Partie sú po 4-roch prípadne po 2,ale je možnosť obsadenia aj jednotlivo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný a jeden z partie by mal ovládať nemčinu.

Personálno- pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné a profesionálne služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , školenia,sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Sme na trhu od roku 2009 a sprostredkovali sme cez 1000 spokojných uchádzačov o zamestnanie a boli sme viacnásobne ocenení ako najlepšia agentúra v danom segmente na trhu. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2667397  Dátum zverejnenia: 28.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,56,-€ /hodina