Kuchár, čašníčka, recepčná, kozmetička - masérka

AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500 - 4000 EUR/mesiac, V závislosti od pozície,krajiny a zaradenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár-príprava pokrmov studenej a teplej medzinárodnej kuchyne,kalkulácia,preberanie tovaru,prípravné a čistiace práce v rámci kuchyne.

Čašníčka-Objednanie,poradenie,objednanie hostí,vynesenie jedál a nápojov,prípadné zúčtovanie,servis a prezentácia vína,debarasovanie..

Barmanka-príprava studených a teplých nápojov, cocktailov,objednanie hostí,zúčtovanie,udržiavanie baru v čistote,doplňovanie skladu,preberanie tovaru,inventúra atď.

Chyžná-komplexné čistenie izieb a iných priestorov ako je Wellnes,prípadne jedáleň a kuchyňa,žehlenie,doplňovanie mini barov atď.

Kozmetička -masérka -práca v hoteli,kompletná starostlivosť o pleť a poradenstvo, reflexno-relaxačné prípadne športové masáže.

Recepčná- booking, audit, práca s kasou,denné hlásenia- reporty,Front Office, Back Office, Concierge atď.. Podmienkou je výborná znalosť NJ a AJ v niektorých prípadoch aj iný jazyk.

Zabezpečená strava a ubytovanie, 13,14 plat ,preplatenie dovolenky a sviatkov + prémie, alebo nadčasy.Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne,zdravotné poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania. Takmer vždy je zabezpečené ubytovanie a strava.

Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail,kde presne rozpíše od kedy do kedy,kde,na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou ,fotografiu pasového formátu, kópiu OP z oboch strán,referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadne v AJ,prípadné kurzy a certifikáty.Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely,penzióny,reštaurácie ,bary a iné prevádzky v nemecky hovoriacich krajinách (Rakúsko,Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko atď),vrátane Južného Tirolska v Taliansku,gastronómia a ubytovacie služby.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové,gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť,nekonfliktný,vyučený, alebo prax v odbore(Kuchár,čašníčka,kozmetička-masérka atď.),schopnosť učiť sa nové veci,teritoriálna a časová flexibilita.

Personálno- pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné a profesionálne služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , školenia,sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Sme na trhu od roku 2009 a sprostredkovali sme cez 1000 spokojných uchádzačov o zamestnanie a boli sme viacnásobne ocenení ako najlepšia agentúra v danom segmente na trhu. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1711605  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 4000 EUR/mesiac, V závislosti od pozície,krajiny a zaradenia.