Senior business and financial controller

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Tvorba a implementace komplexního controllingu
Spolupráce při tvorbě a zavedení aplikací BI
Specifikace požadavků na programování IS pro IT oddělení
Správa projektů
Přímá spolupráce s vedením společnosti a finančním ředitelem společnosti
Tvorba finančních analýz
Tvorba analýz prodejních výsledků
Tvorba a vedení týmu controllingu
Nastavení reportů a zodpovědností pro oddělení
Kontrola agendy uzávěrkových operací
Zvyšovaní efektivity chodu firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
Práci ve stabilní a velké společnosti
Možnost přímo se podílet na rozvoji společnosti
Zajímavou a zodpovědnou pracovní náplň
Příjemné a dynamické pracovní zázemí
Možnost osobního i profesního růstu
Dobré platové podmínky
Zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [email protected] . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho významného klienta, českou velmi úspěšnou obchodní společnost, hledáme schopné, zkušené a dynamické kandidáty na pozici: Senior business and financial controller, Praha.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
Vysokoškolské vzdělání ekonomického / finančního zaměření
Alespoň tři roky praxe v požadovaném oboru
Praxe v oblasti implementace BI, controllingového systému a ERP
Praxe v obchodní firmě, v oblasti financí i mimo ni
Dobrá orientace v IT a nástrojích, které lze využít k nastavení controllingu
Výborná znalost Excel a DB
Certifikace ACCA/CIMA výhodou
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Zkušenosti s vedením týmu
Zaměření na dosažení vytyčeného cíle
Samostatnost, aktivita, systematičnost, kreativita
Chuť a zájem o práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1872340  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou