Sprostredkovanie zamestnania pre lekárov v Nemecku - miesta vo všetkých odboroch

Demetra BK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
neobmedzene
Mzdové podmienky (brutto)
4000 - 7000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom našej práce je pre lekára sprostredkovať miesto "šité na mieru". Našim hlavným motívom je zabezpečiť pre lekára také miesto, s ktorým by bol dlhodobo spokojný. Pri výbere miesta kladieme taktiež dôraz na to, aby bol s našim kandidátom spokojný aj jeho zamestnávateľ. Pracovné miesto vieme zabezpečiť aj čerstvým absolventom. Poskytujeme kompletnú pomoc s vybavovaním aprobácie a ďalších administratívnych náležitostí.

Základná mesačná mzda lekára bez praxe v Nemecku je od 4000 EUR vyššie. Ku mzde treba pripočítať sumu za pohotovostné služby v intervale 700-1200 EUR mesačne. Ďalšími výhodami sú: dôchodkové sporenie do lekárskej dôchodcovskej spoločnosti Ärzteversorgung, kde sporia do dôchodku len lekári a odkiaľ nie sú vyplácané dôchodky a sociálne dávky iným vrstvám obyvateľstva, pri dlhodobom ochorení vzniká nárok na invalidný dôchodok už po prvom odpracovanom mesiaci, počas PN je výška nemocenského 100% výšky čistej mzdy 12 mesiacov.

Našich kandidátov pripravíme na vstupný pohovor. Preplatíme im cestu na pohovor a zabezpečíme im bezplatné ubytovanie v hoteli deň pred vstupným pohovorom. Lekárom taktiež pomáhame s vybavením aprobácie v SRN ako aj s ďalšími potrebnými náležitosťami, týkajúcimi sa úspešného začiatku ich pôsobenia v Nemecku. Poskytneme im informácie pri uznávaní ich praxe a lekárskych výkonov na Slovensku nemeckou lekárskou komorou pri vykonávaní špecializačnej skúšky v Nemecku. Kontaktovať nás môžete e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na 0904 817 873.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Podmienky: ukončené lekárske vzdelanie, jazykový certifikát B2 z nemeckého jazyka

Naša spoločnosť sprostredkúva zamestnanie pre lekárov v Nemeckej spolkovej republike. Spolupracujeme priamo s nemeckými klinikami, nie s nemeckými agentúrami - a preto pracujeme rýchlejšie a kvalitnejšie. Miesto vieme nájsť vo väčšine prípadov do 30 dní. Pre lekárov pracujeme bezplatne, našu prácu platia zamestnávatelia v Nemecku. Naša agentúra pomáha lekárom vybaviť si aprobáciu a ďalšie potrebné administratívne náležitosti. Naša agentúra prepláca v plnej výške cestovné na pohovor, ubytovanie na hoteli deň pred pohovorom a zorganizuje všetky potrebné stretnutia v deň pohovoru.
Naša webová stránka je: www.paprometheus.eu. Kontaktovať nás môžete e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na 0904 817 873.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1405767  Dátum zverejnenia: 23.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4000 - 7000 EUR/mesiac