Animátor v hoteli - Španielsko, Taliansko, Grécko, Cyprus, Malta

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Taliansko, Cyprus, Španielsko, Grécko, Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jar, leto 2015
500 - 900 EUR/mesiac, EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kastingy na obsadozvanie pozícii animátorov na letnú sezónu 2015 sa budú konať od JANUÁRA 2015.

Pre našich zahraničných partnerov hľadáme šikovných ľudí na nasledovné pozície:

Detský animátor/ka - organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.

Športový animátor/ka - organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje rôzne športové aktivity a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.

Animátor allrounder - sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.

Animátor - inštruktor aerobiku a zumby - organizuje aeróbne cvičenia pre hotelových hostí.

- práca cca. 9-10 hodín denne, 6 dní v týždni, 1 deň voľno
- bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
- bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo soft drinks)
- zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Je prvou agentúrou na Slovensku špecializujúcou sa predovšetkým na animačné služby v cestovnom ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- vítané sú skúsenosti s tancom a s prácou s deťmi
- podpísanie zmluvy na minimálne 3 mesiace

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 955651  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 900 EUR/mesiac, EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma