Recepčná v hoteli - Malta, Cyprus, Grécko

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus, Grécko, Malta
Termín nástupu
Február, marec, apríl 2016
600 - 1200 EUR/mesiac, strava a ubytovanie zdarma, bonus na letenku na konci sezóny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pohovory na pozície Recepčná sa uskutočnia:
- Január - marec - pohovory pre recepčné Malta
- február - pohovory pre recepčné Cyprus
- marec - pohovory pre recepčné Grécko

Recepčná/ý :
- evidencia hostí v rezervačnom systéme
- prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít ubytovacieho zariadenia
- poskytovanie informácií a asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností
- zabezpečovanie telefonických a e-mailových rezervácií
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby

- práca cca. 40 hodín denne, 5-6 dni v týždni, možné nadčasy (extra zaplatené)

- ubytovanie je zabezpečené /Grécko, Cyprus/ v apartmánoch mimo hotela po prípade priamo v hoteli /v závislostí od krajiny/
- na Malte nie je ubytovanie zabezpečené
- bezplatne stravovanie v hoteli počas pracovnej doby
- zabezpečené úrazové poistenie počas práce

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Pracovne miesta na Cypre sprostredkúva agentúra PRO-STAFF v spolupráci so zahraničným partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť anglického alebo francúzskeho jazyka alebo nemeckého jazyka na minimálne pokročilej úrovni
- požadovaná je predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
- podpísanie pracovnej zmluvy na minimálne 3 mesiace
- vzdelanie v oblasti hoteliérstva výhodou

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 885248  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1200 EUR/mesiac, strava a ubytovanie zdarma, bonus na letenku na konci sezóny