Zdravotný/á opatrovateľ/ka

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1190 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pacientom pri ich potrebách, v súvislosti s činnosťou každodenného života.
Vykonanie všeobecných pomocných povinností v príslušnom oddelení / časti alokácie.

Výška mzdy pre zamestnanca pracujúceho na plný uväzok je od € 14,297 ročne. Skladajúca sa z nasledujúceho:
Základný plat 11,378 eur
Dalšie odmeny za odpracované nedele a sviatky ( závisí od rozpisu služieb) 1,696 eur
Nárok na dovolenku 711 eur
Bonus od štátu 512 eur

Pracovný čas je pohyblivý
Plný úväzok – 40 hodin týždenne, smeny môžu byť denné alebo nočné
Kratkodobý zamestnanec – závisí od dostupnosti

V prípade záujmu o danú pozíciu prosím píšte na [email protected]

Spoločnosť bude poskytovať všetku pomoc pri premiestnení zamestnanca, ako aj pomoc pri spracovaní všetkých požadovaných overených osvedčení a pracovných povolení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Zdravotnícke zariadenie na Malte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predošlé skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti budú požadované
Príslušné osvedčenie o zdravotnej starostlivosti, ktoré možno rozpoznať podľa Národnej Komisie pre dalšie a vyššie vzdelanie.
Odbornosť v hovorenej i písanej angličtine
Čistý register trestov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2411207  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1190 Eur brutto