Animátor v hoteli Španielsko - konkurz 23.3.2019 v Bratislave

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Španielsko
Termín nástupu
jar/leto 2019
Mzdové podmienky (brutto)
980 - 1050 EUR/mesiac, netto + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?

Chceš cestovať bez rizika? Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.

Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.

Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu.
TY budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!
Príď na kasting so zahraničný zamestnávateľom a presvedč ho o svojich kvalitách:
Bratislava 23.3.2019, v 10:00, Hotel Bratislava

Niečo o tebe:
• máš rád/a deti, teenagerov a dospelých
• si tímový hráč
• hovoríš aspoň jedným cudzím jazykom (ideálne dvoma)
• máš rád nové skúsenosti
• si pripravený učiť sa a baviť sa
• máš čas vycestovať na 3 - 12 mesiacov (nástupy počas celého roka)
TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!

Ponúkame ti:
• čistý príjem 980 – 1050 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
• 980 EUR netto – animátor bez skúseností
• 980 – 1050 EUR netto – skúsený animátor
• stravu a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma
• destinácie: Španielsko - Mallorka, Menorka, Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma
• sociálne a zdravotné poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí

Informácie o výberovom konaní

Ako na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa na www.prostaff.sk, prihlás sa na kasting
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš animovať do Španielska

Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť aspoň dvoch cudzích jazykov
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
- podpísanie zmluvy minimálne na obdobie 4 mesiacov
- skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2337469  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 - 1050 EUR/mesiac, netto + strava a ubytovanie zdarma