Čašník / barman na Malte - Pohovory 9.12 – 12.12.2016

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
február 2017
Ponúkaný plat (brutto)
9 - 1400 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné pohovory so zahraničným zamestnávateľom sa budú konať v týchto termínoch:

Praha – 9.12.2016, o 15:00 hod.
Brno – 10.12.2016, o 12:00 hod.
Bratislava – 11.12.2016, o 10:00 hod.
Budapešť – 12.12.2016, o 12:00 hod.

Čašník/čka :
- prestieranie stolov, príprava a upratovanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov

- mzda 900– 1400 Eur brutto mesačne
- práca 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni
- nadčasy platené extra
- strava počas práce zdarma

V prípade záujmu o túto pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru.
Kontaktovať nás prostredníctvom emailu - praca@prostaff.sk

Následne je potrebné zúčastniť sa osobného pohovoru so zamestnávateľom z Malty.

Dátum a čas:

Miesto:
Praha: Three Crowns Hotel, Cimburkova 28, 130 00 Praha 3
Brno: Hotel Avanti, Střední 61, 60200 Brno
Bratislava: Hotel Bratislava, Seberíniho 9, 82103 Bratislava
Budapešť: Hotel Benczúr, Benczúr utca 35, H-1068 Budapest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s dlhoročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch/hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- potrebná znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni
- predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
- podpísanie pracovnej zmluvy minimálne na 6 mesiacov
- pre študentov možnosť získať prácu aj na leto 2016 (na 6-12 mesiacov)

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Karpatská 3256/15 (budova Business Center Poprad) kancelária č. 420)
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: 0905 524 996
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2258019   Dátum zverejnenia: 30.11.2016