Osobné pohovory – Barman/ka a Čašník/čka na Maltu - Február 2017

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec, apríl, máj, jún, júl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
850- 1250 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma + letenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné pohovory so zahraničným zamestnávateľom sa budú konať v týchto termínoch:

Dátum a čas:

štvrtok 2.2.2017, o 12:00 hod. v Budapešti
piatok 3.2.2017, o 12:00 hod. v Bratislave
sobota 4.2.2017, o 10:00 hod. v Brne
nedeľa 5.2.2017, o 12:00 hod. v Prahe

Čašník/čka :
- prestieranie stolov, príprava a upratovanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov
Barman/ka
- príprava nápojov za barom
- obsluha hostí za barom
- prijímanie objednávok za barom
- servírovanie nápojov
- starostlivosť o bar

- mzda 850– 1250 Eur brutto mesačne
- práca 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni
- strava počas práce zdarma
- bonus na letenku 150€

V prípade záujmu o túto pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru.
Kontaktovať nás prostredníctvom emailu - [email protected]

Následne je potrebné zúčastniť sa osobného pohovoru so zamestnávateľom z Malty.

Miesto:
Budapešť: Hotel Benczúr, Benczúr utca 35, H-1068 Budapešť
Bratislava: Hotel Bratislava, Seberíniho 9, 82103 Bratislava
Brno: Hotel Avanti, Střední 61, 60200 Brno
Praha: Hotel Jurys Inn, Sokolovska 11, 186 00 Praha

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s dlhoročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch/hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- potrebná znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni
- predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
- podpísanie pracovnej zmluvy minimálne na 3 - 8 mesiacov
- pre študentov možnosť získať prácu aj na leto 2016 (na 3-8 mesiacov)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2258019  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850- 1250 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma + letenka