Animátori v kúpeľoch a aquaparku v Turčianskych Tepliciach

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Aquapark a kupele v Turcianskych Tepliciach, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac, + strava a ubytovanie zabezpecne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kupelov a aquaparku v Turcianskych Tepliciach hladame animatorov/animatorky.
Nastup: ihned – minimalne na tri mesiace
V pripade zaujmu poslite Vase CV aj s fotkou (tvar a postava) a kontakt na Vas na mail [email protected]

Detail ponuky:
- praca ako animator
- pracuje sa v 3 clennom animacnom time
- strava je zabezpecena
- ubytovanie zabezpecne
- podmienkou je pracovat minimalne tri mesiace
- vyhodou je, ze neplatite sprostredkovatelsky poplatok kedze pracujete priamo pre nas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Aquapark a kupele Turcianske Teplice

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalost nemeckeho a /alebo/ ruskeho jazyka vyhodou
- tanecne skusenosti su potrebne
- podmienkou je odpracovat minimalne tri mesiace
V pripade zaujmu je potrebne prist na 1 dnovu prax do aquaparku.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2194522  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiac, + strava a ubytovanie zabezpecne