Chyžné v hoteli v Grécku

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
apríl, máj alebo jún 2015
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 500 EUR/mesiac, netto + ubytovanie a strava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera hľadáme šikových uchádzačov na pozíciu chyžná

- práca v hoteli
- bezplatné zabezpečenie ubytovania a stravovania

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Pracovné miesta na Cypre sprostredkúva agentúra PRO-STAFF v spolupráci so zahraničným partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť/aspon konverzačná/ anglického + znalosť francúzskeho jazyka alebo nemeckého jazyka výhodou
- uchádzačí musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.
- vzdelanie alebo nadobudnuté praktické skúsenosti výhodou

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2033037  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 500 EUR/mesiac, netto + ubytovanie a strava zdarma