Chyžné Malta - pohovory 29-31.1.2015

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec, apríl, máj alebo jún 2015, na 3 - 12 mesiacov
800 - 1000 EUR/mesiac, strava počas práce zdarma + bonus 50 Eur za každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výberové pohovory pre chyžné na Maltu sa uskutočnia v Poprade dňa 29.1.2015 a v Bratislave v dňoch 30.1 a 31.1.2015. V prípade záujmu zúčastniť sa pohovorov sa zaregistrujte na www.prostaff.sk a napíšte nám email na [email protected]. My Vám účasť na pohovore potvrdíme.

Upratovanie hotelových izieb a ostatných hotelových priestorov podľa požiadaviek vedúceho prevádzky.

- práca v hoteli
- bezplatné stravovania počas prace
- práca 8-10 hodín denne / 5-6 dní v týždni
- extra bonus 50 Eur za každý odpracovaný mesiac

V prípade záujmu o pozície, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.

VÝBEROVÝ POHOVOR SO ZAMESTNÁVATEĽOM Z MALTY SA USKUTOČNÍ v dňoch 29.1.2015 o 15.00 hod v Poprade a 30.1.2015 o 15.00 hod v Bratislave a tiež 31.1. 2015 13.00 hod v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

5-hviedzičkový renomovaný hotel na Malte, ktorý je súčasťou medzinárodnej hotelovej siete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelové, umelecké, pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- konverzačná znalosť anglického jazyka
- podpísanie zmluvy na obdobie 3-12 mesiacov
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1985900  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac, strava počas práce zdarma + bonus 50 Eur za každý mesiac