Pracovník v hoteli počas leta 2015 na Cypre - Pohovory 13. a 19. 1.2015

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Marec, apríl, máj, jún 2015
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 600 EUR/mesiac, strava a ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výberové pohovory za prítomnosti zahraničného zamestanávateľa z Cypru sa budú konať:
13.1.2015 v Poprade
19.1.2015 v Bratislave

Čas a miesto upresníme uchádzačom, ktorí sa zaregistrujú na www.prostaff.sk

Práca v priestoroch 4 hviezdičkového hotela na Cypre. Podľa štandardu a požiadaviek 4-hviezdičkového hotela.

- bezplatné zabezpečenie stravovania počas pracovnej doby
- bezplatné zabezpečenie ubytovanie
- zdravotné poistenie počas pracovnej doby
- práca 8 hodín denne / 6 dní v týždni, 1 deň voľno

Čas a miesto upresníme uchádzačom, ktorí sa zaregistrujú na www.prostaff.sk.
V priípade zájmu nám pošlite email na [email protected] a my Vám pošleme doplňujuce informácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- jazykové znalosti,
- flexibilita,
- možnosť vycestovať minimálne na 4-5 mesiacov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1945556  Dátum zverejnenia: 2.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 600 EUR/mesiac, strava a ubytovanie zabezpečené