Mikuláš na mesiac december v tématickom parku na východnom Slovensku

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
KASTING SA USKUTOČNÍ DŇA 24.11. 2014 o 15:00 hod
400 EUR/mesiac, za 23 dní /5 hodín denne + strava a ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zrelého muža na hranie Mikuláša v tématickom parku na východnom Slovensku.
Práca 5 hodín denne
23 dní - od 6.12. do 30.12. s výnimkou 24. a 25. 12.
Strava a ubytovanie zabezpečené
VÝBEROVÝ KASTING SA USKUTOČNÍ DŇA 24.11. 2014 o 15:00 hodine - miesto upresníme uchádzačom, ktorí prejavia seriózny záujem.
Mikuláš potrebuje aj pomocníka/pomocníčku - ELFA, ktorých tiež radi privítame na kastingu.

23 dní počas decembra

V prípade záujmu o pozíciu Mikuláša alebo ELFA, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.
Následne nám napíšte email na [email protected] a do predmetu uveďte "MIKULÁŠ 2014" My Vám obratom pošleme informácie o mieste konania kastingu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí aj na Slovensku najmä v oblasti cestovného ruchu. Pracovné miesta v zahraničí sprostredkúva agentúra PRO-STAFF v spolupráci so zahraničným partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Mikuláš by mal byť:
- komunikatívny muž,
- vyššia a silnejšia postava – ideálne s mužným hlasom
- herecky nadaný
- flexibililný.

ELF by mal byť:
- mladý muž alebo dievča,
- herecky nadaný,
- komunikatívny,
- flexibilný.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1922394  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac, za 23 dní /5 hodín denne + strava a ubytovanie