Animátor voľného času - Grécko, Cyprus a iné destinácie

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus, Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Jar Leto 2015
600 - 900 EUR/mesiac, netto mesacne + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Animátor/ka podla zaradenia organizuje:
- kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
- organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje rôzne športové aktivity a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.
- zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- zúčastňuje sa večerných tanečných show a muzikálov pre hotelových hostí. Cez deň sa zúčastňuje niektorých animačných aktivít.

- práca cca. 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni, 1 deň voľno
- bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
- bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo nealko nápoje)

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná. Kastingy organizujeme od januara do marca 2015. Zaregistrovani uchadzaci budu dostavat info emailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Je prvou agentúrou na Slovensku špecializujúcou sa predovšetkým na animačné služby v cestovnom ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- aktívne ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- vítané sú skúsenosti s prácou s deťmi
- podpísanie zmluvy na 3 - 12 mesiacov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1694794  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac, netto mesacne + strava a ubytovanie zdarma