Barman/čašník Malta pohovory 16.1. a 17.1.2015 v Bratislave

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Február, marec, apríl, máj, jún 2015
650 - 950 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma + bonus na letenku späť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÝBEROVÝ POHOVOR SO ZAMESTNÁVATEĽOM Z MALTY SA USKUTOČNÍ v dňoch 16.1.2015 o 15:00 hod a 17.1. 2015 o 9:00 a o 13:00 hod v salóniku Hotela Bratislava, Seberíniho 9 (budova City Hotel Bratislava)

Obsadzované pozície: čašníci/ barmani

Čašník/čka :
- prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných pokrmov a nápojov

Čistý mesačný príjem: 850 - 950 EUR BRUTTO mesačne + strava počas práce zdarma + bonus na letenku na konci sezóny.

- bezplatné zabezpečenie stravovania
- práca 8-10 hodín denne / 6 dní v týždni

V prípade záujmu o pozície, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Pracovné miesta v Grécku sprostredkúva agentúra PRO-STAFF v spolupráci so zahraničným partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- potrebná znalosť cudzieho jazyka na pokročilej úrovni
- podpísanie pracovnej zmluvy na minimálne 3 mesiace
- vzdelanie alebo nadobudnuté praktické skúsenosti výhodou

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1003859  Dátum zverejnenia: 19.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 950 EUR/mesiac, brutto + strava zdarma + bonus na letenku späť