Prekladateľ - anglický alebo nemecký jazyk

Agentúra PREKLADY A TLMOČENIE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
podľa počtu Normostrán

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovovanie prekladov, stovky strán mesačne - jazyk anglický alebo nemecký. Externá forma spolupráce prostredníctvom internetu.

Všetky podmienky spolupráce budú zaslané e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Uchádzač bude otestovaný písomným testom - skúšobný preklad

Agentúra PREKLADY A TLMOČENIE SK, s.r.o.
Vybudovali sme sieť prekladateľov z celého sveta, pre ktorých je materinský jazyk základom. Dnes je nás viac ako 200 a preto patria naše preklady medzi najvyhľadávanejšie.
Ide nám o Vašu spokojnosť
Za našu dlhoročnú prax sme sa naučili pracovať rýchlo a efektívne. Napriek tomu sme neustúpili z nárokov kvality a naše preklady si získali vo svete rešpekt. Máme zabehnutý systém a spoľahlivé služby. Pravidelne testujeme prekladateľov a udržiavame tak vysoký štandard. Získavame dôležité medzinárodné certifikáty a nezabúdame ani na doplnkové služby, ktoré sú mnoho krát pre našich klientov nenahraditeľné.
Začali sme s jedným jazykom
Na začiatku bol skutočne len jeden cudzí jazyk. Nemali sme zákazníkov, meno ani skúsenosti. Napriek heslu poctivo a kvalitne sme spočiatku rástli veľmi pomaly. No vytrvalosť a chuť učiť sa v nás zvíťazila. Neodradili nás ani ťažké začiatky. V roku 2003 založil majiteľ agentúry živnostenské oprávnenie na poskytovanie služieb v oblasti jazyka. Rok 2011 priniesol firme právny štatút spoločnosti s ručením obmedzeným a vstup na medzinárodný trh.
Vytrvalosť sa oplatila
Spoločnosť sa rýchlo rozvíjala a o prekladateľské služby bol čoraz väčší záujem. Vznikali nové pobočky a stúpal záujem o spoluprácu. Získavali sme cenné certifikáty a budovali doplnkové služby, ktoré sú pre mnohých klientov nenahraditeľné. Vytvárali sme mechanizmy, vďaka ktorým sme súčasťou mnohých obchodných procesov. Budovali sme know-how, ktoré nás doviedlo medzi lídrov. Plnili sme našu odvážnu víziu patriť medzi najlepších, a sme úspešní.
Je nás viac ako 200
V súčastnosti je nás viac ako 200 špičkových prekladateľov a tlmočníkov z celého sveta. Naša práca si získala vo svete rešpekt a medzinárodné uznanie. Budujeme stále nové postupy a technológie, ktoré nás posúvajú ďalej. Konštantne rozvíjame trh a udržiavame stabilitu a prosperitu prekladateľských a tlmočníckych služieb. Hlásia sa k nám spokojní klienti z celého sveta a aj napriek tomu sme vďačný za každý jeden preklad. Pretože naša práca je aj naším poslaním.
www.prekladaj.sk
ID: 3083596  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa počtu Normostrán