Mzdová účtovníčka

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Miesto práce
SNP 581/111, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie mzdovej agendy (spracovanie miezd, spracovanie PN, prihlášky a odhlášky, neplatené voľno, mesačné výkazy, DDS výkazy, ročné zúčtovanie dane)
- príprava podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo
- komunikácia s poisťovňami a daňovým úradom
- komunikácia so zamestnávateľmi a zamestnancami
- spracovanie exekúcií

flexibilný pracovný čas, home office v prípade potreby, kvartálne odmeny

Agentúra Person Education Servis, hľadá do svojho mladého teamu mzdovú účtovníčku. Ak máte záujem a spĺňate kritéria neváhajte nás kontaktovať emailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra Person Education Servis, hľadá do svojho mladého teamu mzdovú účtovníčku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Zaoberáme sa hlavne personálnym leasingom v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- flexibilita
- asertivita
- ovládanie účtovného programu Softip
- prax so zúčtovaním miezd vo výrobnom podniku výhodou
- znalosť zákonníka práce a mzdovej legislatívy

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2777502  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1000