PHP programátor

Agentúra na podporu výskumu a vývoja

Miesto práce
Mýtna 23, P.O.Box 83904, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2016
podľa zákona č.553/2003Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, návrh a implementácia nových aplikácií
• analýza, návrh úprav a rozšírení existujúcich aplikácií
• testovanie aplikácií a úprav systémov dodávaných externými dodávateľmi
• komunikácia s dodávateľmi
• poskytovanie metodickej podpory zamestnancom
• riešenie vzniknutých technických problémov

DDS

V prípade záujmu o o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite elektronickou poštou motivačný list a životopis na emailovú adresu [email protected]
Agentúra na podporu výskumu a vývoja si vyhradzuje právo pozvať na prijímací pohovor len vybratých uchádzačov, ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
.NET - Základy
C# - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy,
schopnosť analyzovať problémy a navrhovať varianty riešenia, technické a analytické myslenie, samostatnosť, systematickosť, flexibilita

APVV je štátna rozpočtová organizácia zriadená zákonom č. 172/2005 Z. z. v jeho platnom znení za účelom podpory výskumu a vývoja poskytovaním finančných prostriedkov na riešenie projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2347727  Dátum zverejnenia: 16.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č.553/2003Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme