Manažér pre rekvalifikačné kurzy

Agentúra JASPIS s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačne zabezpečuje realizáciu vzdelávacích kurzov
- pripravuje a zavádza vzdelávacie kurzy
- poskytuje klientom informácie o kurzoch
- buduje vzťahy s kľúčovými klientmi, lektormi a obchodnými partnermi
- zabezpečuje výber zamestnancov

- trvalý pracovný pomer
- podiel z dosiahnutého príjmu
- perspektíva postupu

Hľadáme manažéra pre rekvalifikačné kurzy a školenia. Snažíme sa o maximálnu spokojnosť našich klientov a tiež lektorov a preto Vás čaká náročná práca s ľuďmi. Očakávame od Vás, že dokážete vyhovieť požiadavkám našich klientov a zároveň budete vedieť komunikovať s našimi lektormi, organizovať školenia a rekvalifikačné kurzy v 22 mestách Slovenska.

Ak máte o túto prácu záujem, napíšte nám, prosím, krátky e-mail na [email protected], v ktorom sa pokúste predstaviť seba ako budúceho manažéra v Agentúre Jaspis. Neposielajte nám, prosím, štandardizovaný motivačný list, ktorý nájdete na internete.

Odlište sa od ostatných záujemcov a pomôžte nám aby sme Vás mohli efektívnejšie spoznať a poskytnúť Vám možnosť postúpiť do užšieho výberu.

Ďakujeme a tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadované znalosti:

- Počítačové znalosti: práca s MS Office (Excel, Word) na užívateľskej úrovni
- Marketing - uplatnenie nástrojov marketingu v praxi

Požiadavky na zamestnanca:

- organizačné a riadiace schopnosti
- flexibilita
- samostatnosť
- schopnosť riadiť tím zamestnancov
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- schopnosť pracovať s ľuďmi (asertívne správanie, trpezlivosť, individuálny prístup k zákazníkovi, schopnosť predať produkt)
- príjemné vystupovanie
- precíznosť
- čestnosť
- vodičský preukaz sk. B

Agentúra Jaspis - vzdelávacie a rekvalifikačné kurzy. Viac informácií na www.jaspis.sk

V oblasti vzdelávania dospelých úspešne pôsobíme od roku 1999. Svojim klientom prinášame stabilnú ponuku rekvalifikačných kurzov a školení, ktoré dopĺňame podľa aktuálnych trendov a požiadaviek trhu. Naši lektori pri prednáškach vychádzajú z vlastných skúseností v konkrétnom odbore. Všetky naše kurzy, školenia a vzdelávacie programy sú vytvorené tak, aby absolventa pripravili pre okamžitú prax. Pravidelne vyhodnocujeme spätnú väzbu a postrehy našich klientov, sledujeme novinky v oblasti metodiky aj obsahu kurzov s cieľom dosiahnuť Vašu spokojnosť s našimi službami. Veríme, že našu profesionalitu a korektný prístup oceníte aj Vy.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 213925  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou