Produktový medicínsky špecialista

Agentúra eBBa, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď, alebo po dohode so zamestnávateľom
Mzdové podmienky (brutto)
dobré platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový špecialista, ktorého hľadáme pre nášho klienta, bude mať na starosti prezentáciu produktov (chirurgické nástroje a endoskopia) v zdravotníckych zariadeniach v západoslovenskom kraji.
Práca vyžaduje aj schopnosť zúčastniť sa operácie v operačnej sále, časovú flexibilitu, veľa cestovania, výhodou prax na operačných sálach (inštrumentár, sestra...)

Dobré finančné ohodnotenie, auto, mobil, notebook, účasť na sociálnom programe spoločnosti

V prípade, že Vás ponuka zaujala, obratom kontaktujte našu agentúru a pošlite na našu e-mailovú adresu podrobný profesijný životopis s motivačným listom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom, pre ktorého zabezpečujeme výberové konanie je spoločnosť s tradíciou, ktorá sa zaoberá predajom a servisom zdravotníckych prístrojov, pomôcok a ostatných zdravotníckych potrieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhoda zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Veľmi dobré prezentačné a komunikačné schopnosti, aktívny vodič s praxou, výhodou znalosť anglického jazyka a zdravotnícke vzdelanie s praxou napr. na operečných sálach - nie je však podmienou

Agentúra zabezpečuje
- personálne a poradenské služby
- vyhľadávanie vhodných zamestnancov, výberové konania
- vzdelávanie zamestnancov ( tréningy, kurzy, školenia, semináre)
- rekvalifikačné kurzy
- sociálny servis

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2090457  Dátum zverejnenia: 12.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobré platové podmienky