Predajca zájazdov

Agentúra AGE, s.r.o.

Trnavská cesta 82, 821 02 Bratislava 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
20.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je zadaná pre:
Cestovná agentúra CKSK, s.r. o., so sídlom Trnavská cesta 82, 821 02 Bratislava 2, IČO: 36 727 954, zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Bratislava 1, oddiel: sro, vložka č. 44200/B (naďalej len „CKSK“), pôsobí na slovenskom trhu ako internetová cestovná agentúra prevádzkujúca stránku www.cksk.sk.
CKSK je cestovná agentúra, ktorá sprostredkováva zájazdy cestovných kancelárií (ďalej len „CK“) pôsobiacich na území Slovenska už niekoľko rokov a majú vybudované meno a dôveru. S každou CK má riadne uzatvorenú zmluvu a zároveň dbá na to, aby daná CK mala uzatvorené poistenie proti úpadku a spĺňala všetky potrebné náležitosti požadované legislatívou Slovenskej republiky.

Náplň práce:

• predaj zájazdov a doplnkových služieb (cestovné poistenie, parkovanie, certifikáty atď.)
• poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek
• telefonická, emailová a osobná komunikácia s klientmi
• práca s interným systémom, komunikácia s cestovnými kanceláriami
• iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zverených úloh
• spracovávanie zmlúv a podkladov pre fakturáciu

• pracovný pomer na dobu neurčitú
• možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny na dovolenku atď.)
• zaujímavá a dynamická práca v mladom kolektíve
• účasť na zahraničných študijných cestách

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis aj s Vašou fotografiou a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Do predmetu emailu napíšte : predajca zájazdov.
Ďakujeme uchádzačom, ktorí prejavia záujem o túto pracovnú pozíciu, vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v cestovnom ruchu vítaná, predaj domácich a zahraničných zájazdov
• iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zadaných úloh
• príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledok, časová flexibilita, • komunikatívnosť, zručnosť v predaji
• veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad
• dobrý geografický prehľad
• prax je veľkou výhodou

Agentúra AGE je reklamnou agentúrou pôsobiacou na slovenskom trhu od r. 2003. Svojim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti budovania značky, mediálnej a marketingovej komunikácie a iných produkčných aktivít

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3021143  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívne finančné ohodnotenie