Regionálny koordinátor/ka

Agentúra AGE, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 82, 821 02 Bratislava, Bratislava II
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
672€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na oddelenie promoakcií a eventov. Miesto je vhodné pre študenta VŠ denného štúdia alebo živnostníka, ktorý hľadá bočné zamestnanie. resp. trvalý pracovný pomer.

Náplň práce: koordinácia promotérov v bratislavskom kraji (primárne Bratislava) na zverených projektoch.
Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s takouto prácou (aspoň z brigád) a sieť vlastných promotérov v BA a blízkom okolí.

Práca zahŕňa aj administratívu (tvorba výstupov z akcií, fotodokumentácia, inventúra, tabuľky...).
Mzdové podmienky záležia od skúseností a od toho, či budete pracovať na dohodu o brigádnickej práci študenta/ alebo vo forme spolupráce na živnosť, resp. pracovnej zmluvy.

Nehľadáme niekoho na chvíľku, ale na dlhodobú spoluprácu.
Záujemcov prosíme zaslať nám na nižšie uvedený email motivačný list + životopis.
Do predmetu emailu prosím uveďte: ZÁUJEM O PRÁCU –Regionálny koordinátor/ka
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, kde si povieme konkrétnosti.

- Mladý pracovný kolektív,
- spolupráca v tíme,
- možnosť kariérneho rastu,
- flexibilný pracovný čas.

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, prosíme Vás zaslať životopis s motivačným listom a fotografiou + súhlas na spracovanie osobných údajov. Hľadáme do nášho tímu novú posilu, ktorá má seriózny záujem o prácu.Do predmetu emailu prosím uveďte názov pracovnej pozície: . Vopred ďakujeme za prejavený záujem každému uchádzačovi, kontaktovať ale budeme iba uchádzačov,ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-flexibilný, chuť učiť sa nové veci, výborné organizačné schopnosti, komunikatívny, prirodzená autorita, odolnosť voči stresu, skúsenosť s promo, sieť vlastných promotérov v BA (nie je ale podmienkou). - aktívny vodič
- zodpovednosť
- časová flexibilita (práca aj počas víkendov)
- samostatnosť
- precíznosť
- manažérske schopnosti a zmysel pre time management
- komunikatívnosť

Agentúra AGE je reklamnou agentúrou pôsobiacou na slovenskom trhu od r. 2003. Svojim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti budovania značky, mediálnej a marketingovej komunikácie a iných produkčných aktivít

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2949042  Dátum zverejnenia: 26.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 672€ + príplatky