Unit manažér (Ref. č.: 062)

Agentúra 777 Metlife Amslico

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: kancelárie v jednotlivých okresoch - Štúrovo, Michalovce, Košice, Žilina, Martin, Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Trenčín, Partizánske, Bánovce nad Bebravou
  • Ponúkaný plat (brutto): 2000 €+ systém provízií a odmien / po pohovore
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- aktívny nábor a výber vhodných kandidátov
- vedenie pobočky a zodpovednosť za plnenie plánu
- zaškoľovanie
- vedenie tréningového procesu v jednotlivých pobočkách
Iné výhody
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- možnosť sebarealizácie
- priamy vplyv na výšku svojho príjmu
- istota zaujímavých finančných a nefinančných benefitov
- zmysluplná práca v lukratívnej oblasti ekonomiky
- kvalitný vzdelávací proces
- zaujímavé kvalifikácie s možnosťou cestovania po celom svete

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
individuálne
- Uprednosňujeme kandidátov s dobrými komunikačnými schopnosťami a skúsenosťami z predaja
- prax v poisťovníctve min. 6 až 12 mesiacov nutná, vykonáva sa na príslušnej pobočke
- individuálne posúdenie schopností uchádzača
- komunikatívnosť
- ambicióznosť, ochota k vzdelávaniu sa, cieľavedomosť
- bezúhonnosť
- prax v práci s ľuďmi - vítaná

Poisťovňa MetLife Amslico úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta. V roku 2011 a 2012 bola týždenníkom Trend TOP ocenená ako Poisťovňa roka
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš životopis mailom na:

- TOPOĽČANY, Partizánske, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, Trenčín:
agency.777@amslico.sk
kontakt: Miriam Kopiarová, Ing. 0905 241 864

- MARTIN, Žilina, Košice, Trebišov, Michalovce:
agency.774@amslico.sk
kontakt: Patrik Poliak 0908 919 482

- ŠTÚROVO, Levice, Komárno, Nové Zámky:
agency.779@amslico.sk
kontakt: Tibor Moravcsík 0905 274 078
Adresa spoločnosti
Miriam Kopiarová, Ing.
MetLifeAmslico, Bernolákova ul. 1546/32. Zobraziť na mape
95501 Topoľčany
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke