Hľadá sa opatrovateľka pre dolné Rakúsko

Agentur Laguna

Miesto práce
Pragerstraße 3-5 TOP 27, 3580 Horn, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
27.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1215 - 1249

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame SURNE opatrovatelku s rychlim nastupom do rodiny v Niederösterreichu. Jedna sa o manzelsky par. Denny plat je 65€. Nastup vo stvrtok 27.10.2016.
Blizsie informacie dostanete po telefone.
Pri zaujme kontaktujte pani Drahomiru Musilovu pod cislom: 004369919529287

-) Sprostredkovanie 24 hodinoveho opatrovania

-) Organizacia transportu pri prichode a odchode

-) Uvedenie opatrovatelky do rodiny

-) Poskytnutie opatrovatelskej mapy s rozsiahlymi informaciami z hospodarskej komory (Wirtschaftskammer), socialnej poistovni (Sozialversicherung) a danoveho uradu (Finanzamt) o zivnosti tykajuc sa opatrovania osob v slovencine. Dalej su v mape pridane dokumenty potrebne pre detske pridavky.

-) Skontrolovanie vsetkych dokumentov od opatrovatelky

-) Prehlasenie zivnostenskeho stanoviska u danneho zivnostenskeho uradu, hospodarskej komory (Wirtschaftskammer) a socialnej poistovni (Sozialversicherung)

-) Vybavovanie nemocenskeho pripoistenia (ak je to ziaduce)

-) Vybavovanie poistenia zodpovednosti pri vykone povolania (ak je to ziaduce)

-) Vyhotovenie roznych formularov ako pracovnu zmluva (Werkvertrag), prihlasovaci list (Meldezettel), fakturu (Honorarnote), opatrovatelsku dokumentaciu (Betreuungsdokumentation), atd.

-) Podpora pri priebehu posty s uradmi, hospodarskej komory (Wirtschaftskammer), socialnej poistovni (Sozialversicherung) ako aj s pokladnami socialneho zabezp

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-) Uspesne ukoncenie opatrovatelskeho kurzu
-) Mierne pokrocile znalosti nemeckeho jazyka

Agentura Laguna sprostredkuje 24 hodinové opatrovanie do Rakúska.

Pragerstraße 3-5 TOP 27
3580 Horn
Rakúsko
ID: 2741222   Dátum zverejnenia: 28.9.2016