Obchodný zástupca Adult Care pre SR

Agentom Alfa, s.r.o,

Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Brezno, Kežmarok, Levoča, Poprad, Stará Ľubovňa, Rožňava, okres Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta - spoločnosť Kimberly Clark, s.r.o. –
pôsobiaca v oblasti inkontinenčných produktov Adult Care - hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca Adult Care

Popis pozície a profilu kandidáta:
Titul pozície: Obchodný zástupca Adult Care pre okresy Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Brezno, Kežmarok, Levoča, Poprad, Stará Ľubovňa, Rožňava, Spišská Nová Ves.

Priamy nadriadený: Oblastný manažér predaja divízie Adult Care.

Hlavná zodpovednosť: Zabezpečenie predaja a distribúcie inkontinenčných produktov Depend divízie Adult Care v inštitúciách, lekárňach a u praktických lekárov v pridelenom regióne

Popis pozície
• vyhľadávanie a kontaktovanie zákazníkov - lekárne, praktickí lekári, gynekológovia, geriatri a urológovia (k dispozícii databáza kontaktov)
• prezentácia spoločnosti, divízie a ponúkaných produktov
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• zaistenie predaja u zverených zákazníkov, vrátane objednávania
• zavádzanie a kontrola promočných akcií
• zaistenie vystavenia výrobkov a umiestnenie POS materiálov
• sledovanie situácie na trhu, aktivít konkurencie a potrieb zákazníkov
• účasť na odborných seminároch a konferenciách organizovaných spoločností
• úzka spolupráca s marketingom a distribučnými spoločnosťami
• pravidelné reportovanie obchodných výsledkov

Ponúkame:
Zázemie v úspešnej a dynamickej zahraničnej spoločnosti.
Zaujímavú a samostatnú prácu v mladom kolektíve.
Mobilný telefón, notebook, tablet, služobný automobil.
Zodpovedajúce platové ohodnotenie.
Zamestnanecké výhody (príspevok na stravovanie).
Možný nástup: máj 2017

Výberové konanie sa bude konať 19.4. 2017 v Banské Bystrici a to formou assessement centra.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj profesijný štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou do 13.4.2017 na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Kvalifikácia
• SŠ / VŠ vzdelanie - orientácia na zdravotníctvo výhodou
• skúsenosti s prácou obchodného zástupcu
• orientácia v zdravotníckom prostredí a oblasti preskripcie – je výhodou
• užívateľská znalosť PC (MC office - nutná znalosť základných vzorcov, užívanie internetu a Microsoft Outlook)
• znalosť anglického jazyka - je výhodou
• vodičský preukaz skupiny B (ročný nájazd 20.000 km a viac)

Kľúčové kompetencie
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• dobré organizačné schopnosti
• loajalita k firme, presvedčenie o značke, ktorú prezentuje

Osobnostné charakteristika
• proaktivita a orientácia na výsledok
• schopnosť učiť sa nové veci
• tímový hráč, schopnosť pracovať pod tlakom
• samostatnosť, flexibilita
• asertivita, cieľavedomosť, disciplína, zodpovednosť
• empatia
• všeobecný rozhľad

obchodno marketingová společnost
ID: 2981202  Dátum zverejnenia: 20.3.2017