Zamestnanec predajne s čerstvými potravinami

Potraviny MALINA

Miesto práce
Bosákova ulica, Bratislava - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac, - prípadne podľa výkonu dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov v predajni čerstvých potravín
- jednoduchá a rýchla príprava čerstvých bagiet
- práca s registračnou pokladňou, s hotovosťou
- hmotná zodpovednosť

Pracovná doba:
- každý deň od 05:00 do 23:00 - flexibilný pracovný čas po dohode s manažérom predajne

- perspektívne a stabilné zamestnanie v neustále rastúcej spoločnosti
- výborné platové ohodnotenie

- svoj životopis pošlite e-mailom na adresu [email protected].

Pokiaľ Váš profil bude zodpovedať hľadanej pozícii, budeme Vás kontaktovať v priebehu 3 týždňov. Ak do 3 týždňov odpoveď nedostanete, znamená to, že príslušná pracovná pozícia je už obsadená, alebo že Váš profil nezodpovedá našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

- časová prispôsobivosť
- príjemné vystupovanie
- zhovorčivosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1885240  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac, - prípadne podľa výkonu dohodou