Lékař/lékařka - radiolog/radioložka

AGEL a.s.

MAMMOCENTRUM Nový Jičín, Dvořákova 2211/27, Nový Jičín 741 01, Okres Nový Jičín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Novojičínské diagnostické centrum s.r.o., člen skupiny Agel, diagnostická součást Komplexního onkologického centra, hledá pro posílení svého týmu lékaře – radiologa se zájmem o mamární diagnostiku, pro pracoviště v Novém Jičíně nebo ve Vsetíně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné a prosperující společnosti,
• práci na plně digitalizovaném pracovišti,
• možnost podílet se na rozvoji společnosti,
• ambulantní jednosměnný provoz,
• pracovní poměr na plný úvazek.

Platové podmínky:
• nadstandardní, dohodou, individuální přístup.

Benefity:
• týden dovolené navíc
• příspěvek na životní pojištění
• příspěvek na stravování
• příspěvek na přechodné ubytování.

Termín nástupu:
• ihned

Kontakt:
Ing. Iva Radinová, jednatelka, email: [email protected], mobil 603219623
Pro více informací navštivte: www.ndc.agel.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Novojičínské diagnostické centrum s.r.o., člen skupiny Agel, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Jako součást Komplexního onkologického centra v Novém Jičíně, poskytuje specializovanou radiodiagnostickou péči na třech pracovištích: v Novém Jičíně, ve Vsetíně a ve Frenštátě p. R.
Pracoviště v Novém Jičíně je dlouhodobě známé pod názvem MAMMOCENTRUM Nový Jičín.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

• odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 a absolvování základního kmene specializačního oboru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• ukončené vysokoškolské vzdělání,
• odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 a absolvování základního kmene specializačního oboru,
• specializovaná způsobilost v oboru RDG výhodou,
• znalost mamární diagnostiky výhodou, není podmínkou,
• schopnost aktivního, samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2106784  Dátum zverejnenia: 12.5.2015