Praktický lékař/ka

AGEL a.s.

Poliklinika AGEL, Boleslavská 1854, 288 02 Nymburk, Středočeský kraj, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru praktický lékař,
• provádění předepsaných záznamů do zdravotnické dokumentace,
• konzultační činnost s ostatními lékaři.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
• možnost podílet se na vývoji naší společnosti,
• finanční hodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosu pro společnost.

Platové podmínky:
• nadstandartní, dohodou

Benefity:
• příspěvek na životní pojištění,
• příspěvek na stravování,
• týden dovolené navíc,
• příspěvek na dětskou zimní a letní rekreaci v rámci holdingu.

Termín nástupu:
• možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Dopravní zdravotnictví a.s. provozuje 6 zdravotnických zařízení, která ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, LDN, lékárny a Centrum jednodenní péče.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• ukončené vysokoškolské vzdělání,
• odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004,
• schopnost aktivního, samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost,
• výhodou kurz pracovního lékařství.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2102852  Dátum zverejnenia: 5.5.2015