Fyzioterapeut/ka

AGEL a.s.

Místo práce
Nemocnice Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeut/fyzioterapeutka.
Bližší informace o pozici najdete na stránkách nemocnice: http://nemocniceprerov.agel.cz/odbornici/nabidka-prace/fyzioterapeut-prerov

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
•Stabilní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí,
•možnost dalšího odborného růstu.

Platové podmínky:
•Dle výše dosaženého vzdělání a získané specializace dle zákona č. 96/2004 Sb,.

Benefity:
•Úhrada poplatku za registraci nelékařského zdravotnického pracovníka,
•5 týdnů řádné dovolené,
•příspěvek na pojištění zaměstnance při škodě způsobené zaměstnavateli,
•příspěvek na životní pojištění.

Informace o náboru

Nabízíme:

Benefity:

Termín nástupu:
•Dle dohody.
Bližší informace najdete na http://nemocniceprerov.agel.cz/odbornici/nabidka-prace/fyzioterapeut.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Poskytování zdravotnické péče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Středoškolské, vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie dle zákona č. 96/2004 Sb., specializace v oboru, není však podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2095693  Dátum zverejnenia: 17.8.2015