Lékař/ka Radiolog/žka

AGEL a.s.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Vítkovickou nemocnici hledáme lékaře/lékařku v oboru radiologie a zobrazovací metody.

Náplň pracovní pozice:
• Čtení a hodnocení rtg snímků,
• skiaskopická dynamická rtg vyšetření – lékař provádí a vyhodnocuje,
• ultrasonografická vyšetření – lékař provádí a vyhodnocuje,
• vyšetření výpočetní tomografií (CT) – lékař dohlíží a vyhodnocuje,
• vyšetření magnetickou rezonancí – lékař dohlíží a vyhodnocuje,
• čtení a hodnocení mamografických snímků,
• miniinvazivní výkony (nevaskulární intervence) – punkce, biopsie, drenáže, vakuové aspirace, ozónoterapie – lékař provádí a vyhodnocuje,
• účast v odborných indikačních komisích,
• konzultační činnost,
• ústavní pohotovostní služba.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Nadstandardní platové podmínky – smluvní mzda,
• digitalizované oddělení (PACS) s bezfilmovým provozem vybavené nejmodernějším přístrojovým vybavením (konvenční radiodiagnostika, ultrazvuky, CT, magnetická rezonance, pracoviště je akreditované pro mamární diagnostiku a screening, miniinvazivní výkony – punkce, drenáže, biopsie, léčba bolesti, ozónoterapie, virtuální kolonoskopie a další)
• práci na plný úvazek,
• profesionální zázemí a stabilní zaměstnání.
• Příspěvek na životní pojištění,
• příspěvek na stravování,
• týden dovolené navíc,
• firemní mateřská školka aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Radiolog/žka by měl/a mít analytické a technické myšlení, měl/a být pečlivý/á, spolehlivý/á, schopný/á zvládat zátěžové a krizové situace. Pro práci je vyžadováno vysokoškolské vzdělání v lékařském oboru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

radiologie a zobrazovací metody

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Ukončené vysokoškolské vzdělání,
• spec. způsobilost v oboru Radiologie a zobrazovací metody. Případně lékaře po základním kmeni a v přípravě k atestaci v oboru, nevylučujeme ani absolventa LF,
• flexibilitu, samostatnost, vstřícnost, schopnost rychle se učit,
• schopnost aktivního, samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Lékař/ka Radiolog/žka by měl/a mít analytické a technické myšlení, měl/a by být pečlivý/á, spolehlivý/á, schopný/á zvládat zátěžové a krizové situace. Pro práci je vyžadováno vysokoškolské vzdělání v lékařském oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 1869274  Dátum zverejnenia: 16.9.2014