Automechanik, automechanička

AGÁT DIESEL s.r.o.

Miesto práce
Myslenická, Pezinok-Grinava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete samostatne pracovať, ale zároveň mať zázemie stabilnej spoločnosti? Ste na správnom mieste! Hľadáme na posilnenie tímu automechanika. Špičková technológia a vybavenie servisu spolu s Vami vyrieši technický problém auta, pri ktorom iné servisy neuspeli.
Náplň práce:
- diagnostika a oprava osobných a nákladných vozidiel
- samostatné vykonávanie opráv v súlade s predpísanými postupmi
- oprava vstrekovacích čerpadiel

- práca v stabilnej spoločnosti s kompletným technologickým vybavením
- možnosť zaškolenia, odborného a platového rastu
- príjemné a motivujúce prostredie
- možnosť školení v zahraničí

Pošlite svoju žiadosť a životopis a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobily, strojárenstvo, elektronika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatný, profesionálny prístup k práci, manuálna zručnosť
- pozitívny a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
- stotožnenie sa s politikou firmy a tímový duch
- spoľahlivosť, disciplína, zmysel pre poriadok, etickosť, čestnosť

AGÁT DIESEL s.r.o. je autoservis a zároveň autorizovaný zástupca firmy Bosch, Delphi, Stanadyne, Denso, Motorpal.
Hlavná činnosť firmy:
- oprava vstrekovacích palivových systémov do všetkých dieslových motorov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2984436  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac