Pracovník vo výrobe/výroba etikiet prevádzka Trebatice

AG FOIL s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacmzda na základe odvedeného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe - obsluha strojov na výrobu samolepiacich etikiet.
Nastavenie stroja a výroba podľa plánu výroby, vedenie evidencie o výrobe, starostlivosť o pridelený stroj a pracovisko, zodpovednosť za kvalitu.
Práca na dve zmeny od Pondelka do Piatku.

- stravné lístky v hodnote 6eur za 1,50eur alebo možnosť finančného príspevku
- dochádzkový bonus 80,160eur
- príspevok na benzín pri dochádzaní nad 25km
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
- práca na dve zmeny
- príplatky za prácu nadčas
- pridelené pracovné oblečenie
- práca v čistom prostredí (kúrenie a klimatizácia na pracovisku)
- kredit na dochádzkovú kartu na využitie v snackovači a kávomate

Písomnú žiadosť a životopis s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: [email protected]
Vybraných uchádzačov oslovíme. Prosím uveďte o akú pozíciu sa uchádzate. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- manuálna zručnosť
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie

AG FOIL je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.agfoil.eu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 429767  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac