Pomocná sila vo výrobe - upratovačka

AG FOIL s.r.o.

Miesto práce
Veselé pri Piešťanoch, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
550-600 + dohoda podľa odpracovaného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobe
- upratovanie kancelárskych a výrobných priestorov

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
- dobré pracovné ohodnotenie
- práca na jednu zmenu

Písomnú žiadosť a životopis s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: profesia@agfoil.com. Vybraných uchádzačov oslovíme.
V žiadosti prosím uveďte o akú pozíciu sa uchádzate !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci.

AG FOIL je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.agfoil.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Veselé 426
922 08 Veselé pri Piešťanoch
ID: 1295889   Dátum zverejnenia: 30.9.2016