Pracovník vo výrobe/rezač pások

AG FOIL EUROPE s. r. o.

Miesto práce
Veselé
Termín nástupu
ihňeď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacprogresívna mzda podľa odvedeného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe - obsluha strojov, prípravné práce.
Obsluha stroja zahŕňa nastavenie stroja podľa plánu výroby,zavedenie vstupnej suroviny podľa plánu výroby, nastavenie rezacích nožov podľa plánu výroby, spustenie stroja, vedenie evidencie o výrobe, starostlivosť o pridelený stroj.

- stabilné pracovné miesto
- mzda podľa výkonu
- práca na jednu zmenu (v prípade potreby ochota pracovať nadčasy)
- dobré pracovné ohodnotenie
- práca v dynamicky sa rozvíjaúcej firme
- práca na jednu zmenu
- dochádzkový bonus pri dodržaní 100% dochádzky, 80€ a 160€
- 4€ kredit do kávomatu/snackovaču pri dodržaní 100% dochádzky
- stravné lístky v hodnote 6eur za 1,5eura

Svoje žiadosti so životopisom prosím zasielajte na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- manuálna zručnosť
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať nadčas

AG FOIL EUROPE s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.agfoil.com.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1834800  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac