C# developer + Xamarin / UWP

Telus Agriculture & Consumer Goods

Miesto práce
Röntgenova 26, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Junior od 1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného C# developera na vývoj mobilnej enterprise aplikácie na iPad, iPhone a Windows tablet s možnosťou špecializovať sa na jednu z platforiem, prípadne vyvíjať na všetky z nich.

Požadujeme dobrú znalosť C#. Skúsenosti so Xamarin Native, Xamarin Forms, či UWP/WPF sú vítané.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné, neformálne pracovné prostredie
- mladý, dynamický kolektív
- pohyblivý pracovný čas
- možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- 13. plat
- plne hradené stravné lístky
- sociálny program

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TELUS Agriculture & Consumer Goods is a great place to work. You can see it in our team members. The diversity of the team and their unique contributions set us apart from the competition. Our success is based as much on our future friendly team as the innovative technology solutions we offer.

Our team members include people like you - enthusiastic, innovative, passionate and energetic. We believe that you'll find our high-performance culture personally fulfilling, professionally challenging and financially rewarding.

In Slovakia we operate under commercial name AFS Visicom Slovakia a.s.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2339767  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Junior od 1400€