C# developer

AFS Visicom Slovakia a. s.

Miesto práce
Röntgenova 26, Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou úspešného uchádzača bude vývoj Windows Modern UI aplikácie, ktorá je využívaná našimi zákazníkmi po celom svete. Od našich programátorov neočakávame len strojové produkovanie kódu. Analytické schopnosti, vynaliezavosť a kreativita patria medzi základné vlastnosti, ktoré naši programátori aplikujú na dennodenných základoch.

Vzhľadom na to, že ide o vývoj XAML WinRT aplikácie, predošlé skúsenosti s platformami ako Silverlight, WPF alebo Windows Phone sú výhodou. Uvítame Vás však aj v prípade, ak ste absolvent a zatiaľ ste sa stretli iba s C#. Jediné, čo vyžadujeme je zápal pre programovanie a chuť podieľať sa na vývoji nového produktu.

Na pohovor si určite prineste akékoľvek vlastné C# projekty.

- Neformálne pracovné prostredie
- Mladý kolektív
- Pohyblivý pracovný čas
- Možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý
SQL - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do you enjoy working with top companies to identify their critical business issues and improve their business? Are you passionate about designing creative solutions to solve clients business challenges? Do you enjoy sharing your expertise and practical insight to enable action? If so, then we have opportunities that you will be interested in.

AFS Technologies (AFS) is a global provider of software solutions and services, purpose-built for consumer goods companies. With 30 years of experience and offices throughout the whole world starting with Bratislava and ending up with places like Phoenix, Sydney, Shanghai, Milton Keynes, we are the biggest independent software vendor (ISV) focused entirely on the consumer goods and FMCG industries.

We serve more than 1,300 customers of all sizes, in more than 50 countries, with innovative and configurable solutions that are proven to optimize their potential with automated processes, improved productivity and rapid time to value.

From our Bratislava office we manage the whole life cycle of one of the key global AFS solutions – Retail Execution. Starting from ideas of improvement to requests & proposals and ending up with development and testing, our dynamic team of over 60 talented young professionals makes things happen. How would you feel, knowing that every day, tens of thousands people use something you helped to create?

We offer a challenging and fast paced, yet very rewarding place to be. Join us today and be part of the team who creates complex solutions for some of the biggest companies in the World!

www.afsi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Röntgenova 26
851 01 Bratislava
ID: 2004705   Dátum zverejnenia: 4.11.2016