Pracovník logistiky/ nákupca

AFINIS Group s. r. o.

Miesto práce
Zitna 1, 831 06 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihned resp.dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovarov a analýza nákupných cien
- dopytové konanie
- spravovanie skladových kariet v databáze
- plánovanie dopravy
- komunikácia s dodávateľmi

Práca v mladom, dynamickom kolektíve,
mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou, 13, 14 plat, vernostný program, rozsiahly sociálny program, školenia, možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte mailom na [email protected]
Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor
v priebehu 38. -39. týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Technické

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača požadujeme:

- vzdelanie strojárskeho, alebo tech. zamerania
- dobre komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- taliansky resp. anglický jazyk /slovom aj písmom/
- praktické skúsenosti v oblasti nákupnej a zásobovacej logistiky
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- znalosť práce s PC /MS Office/
- vodičský preukaz skupiny B
- bezúhonnosť
- uprednostníme uchádzačov s praxou vo vedení skladovej evidencie a objednávaní tovaru

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 29 rokov.
Záleží nám, aby sme všetky služby poskytovali vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 604303  Dátum zverejnenia: 8.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou