Hľadám k sebe hrotiča, ktorý sa nebojí (Marketingový špecialista)

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravte sa, toto bude od doby hľadania Katky, ktorý má cez 800 lajkov, najúprimnejší inzerát. Bude sa v ňom až nezdravo veľa krát vyskytovať slovo "hrotiť" a jeho deriváty. Takže, pripravte si vreckovky, bude to opäť dlhé a výživné. Ideme na to.

Tentokrát zase hľadám seba. Proste hrotiča, ktorý sa nebojí spravovať 6, relatívne nových trhov, na ktorých affiliate sieť Dognet bude pôsobiť. Rozprávka? Možno áno, no nie pre hrotiča. Toto je inzerát od hrotiča, pre hrotiča. Verím, že existuješ :)

Budeme to proste hrotiť spolu. Ja SK&CZ trh a strategické veci a ty ostatné trhy. Bude to tvoje, ale budeme to robiť spoločne. Nie sme nejaká pobočka startupíku z nejakého údolia. Sme makači. Všetko som to de facto vybudoval sám a teraz sme super team, len hľadám hrotiča na ďalšie trhy. A aby bolo jasné, musíš byť v Bratislave.

Nechcem, aby to vyznelo tak, že hľadám niekoho, čo mi postaví firmu. Ja som to chcel riešiť sám, ale nedal by som to. Preto hľadám teba, aby sme to spravili spoločne. Ver mi, tak ako by som to ja nedal bez teba, ty by si to nedal sám.

AFFILIATE SIEŤ DOGNET A ĎALŠIE TRHY
Táto pozícia nie je pre absolventa a ani juniora. Je pre niekoho, čo si už niečo v online svete prežil. A pokec-ové lásky sa nepočítajú. Vie o čo v online marketingu ide a nevidí len čiaru, mrkvu a tunel. Ide ale skôr o povahu a túžbu robiť niečo, čo má zmysel. Nie len to, čo si "ten idiot" zase vymyslel. Za idiota si dosaďte koho chcete. Šéfa, klienta alebo nadriadeného, ktorý si to ale že vôbec nezaslúži.

Aby bolo jasno, sieť je aktuálne v celku silno etablovaná na SK a CZ. Nemáme investora, ale máme silný a stabilizovaný cash-flow. No chceme poskytnúť servis inzerentom aj v iných krajinách. Konkrétne HU, PL, AT, DE, BG a RO. Áno, tam všade pôsobia inzerenti, ktorým robíme dnes na SK & CZ stovky konverzií denne a potrebujeme im robiť ďalšie stovky aj na týchto nových trhoch.

Nechceme tam ísť "na jednotku" ale byť tá sieť, ktorá pôsobí na 8 trhoch a vie poskytnúť TOP servis SK&CZ eshopom pri ich expanzii. Nebudeme teda otvárať luxusné-hyper-farebné-dog&parrot friendly-presklené kancelárie vo Viedni. Budeme to hrotiť z Bratislavy.

NEBUDE TO O ZHÁŇANÍ KLIENTOV
Nie, nebudeš len lanáriť niekoho, aby k nám prišiel a niečo zaplatil. Vynechajme fakt, že sieť pracuje na inom princípe. Každopádne, pôjde o to, že my klientov už mať budeme a tvoja úloha bude riešiť hlavne publisherov. Teda tých, čo budú kampane používať. Keď nie si v affile úplne doma, kukni video na dognet.sk

TEAM EXTERNISTOV
Nechcem to riešiť len po anglicky. Preto táto nová pozícia vyžaduje hrotiča. Budeš mať totižto na krku 6 part-time externistov. Načo? Potrebujeme ľudí, čo vedia ten jazyk na "native" úrovni. Budeš mať teda akvizičný team. A aby som nezabudol. On ten team ešte neexistuje. Postavíme ho spolu :)

Oni budú vyhľadávať publisherov, komunikovať a tebe hodia dôležitých a tých, čo vedia po anglicky tak, že im nevadí tak komunikovať. Už ti asi došlo, že musíš vedieť super po anglicky. Tie písmenka ... tuším B1,B2 C ... nechápem ich a je mi to vlastne jedno. Musíš byť hrotič, čo sa vie postaviť pred 20 ľudí a bez mihnutia oka niečo odprezentovať čisto po anglicky.

PLAT?
Nebudeš mať plat. Teda budeš, na vykrytie minima. Teda ak máš hypo na byt, ktorý ti netreba a auto na leasing, ktoré sa ti vlastne ani nepáči, tak asi sa nedohodneme.

Budeš mať miesto u nás v kancelárii, notebook a v kancli sa uvidíme 3 dni v týždni. Ostatné sú home office. Ale keďže si hrotič, budeš tam často aj v sobotu. A nie preto, že som to povedal, ale preto, že budeš chcieť.

Do každého inzerátu dávam plat, toto je ale iné. Extrémne veľa záleží od toho, aký budeš. Áno, aký budeš hrotič. Ja som ti reálne ochotný dať 50% zo zisku tých trhov a to mi ver, nebude málo. Len musím vidieť výsledky. Však si kukni Finstat ako nám to ide. A tiež nevylučujem podielníctvo buď v celej firme, alebo v pobočkách.
Je to na tebe.

A som aj ochotný to chvíľu dotovať, ale hrotiť to musíš ty. Ty budeš riaditeľ tých trhov. Ja ti nebudem hovoriť, čo máš presne robiť. Budem tu 100% pre teba, ale ty musíš mať ten drive.

SI TO TY?
Je mi jedno či si chalan, alebo baba. Musíš sa cítiť ako hrotič, nebáť sa. Aktuálne nás je 5 a ty budeš šiesty/šiesta. Sme malý team, čo si to proste ide. Eh, aby som nezabudol. Nechcem, aby si robil iné svoje podnikateľské projekty. Je to smutné, ale je to tak. Musíš mať 100% focus na spoločnú vec a nie myslieť polovicu času na niečo iné.

Chodiť na lukostrelbu je jedna vec, ale vyklikávať bokovku, je vec druhá. Ja verím, že ťa projekt zaujme tak, že nebudeš chcieť robiť niečo iné a ak by ti to náhodou nestačilo, vieme robiť 300 ďalších vecí. Každý piatok majú všetci u nás úlohu napísať, čo je na firme na hovno a čo treba zlepšiť. To k tomu hádam aj stačí.

Chcem ťa, lebo si hrotič. Lebo ti nejde o výhry v "kreatívnych" súťažiach a "istoty". Lebo vieš, že istota je len jedna - to, že kto to hrotí, ten vyhráva.

Píš email, teším sa :)

Čo len si budeš priať :)

Píš okamžite! Nečakaj na spasenie. Prinajhoršom si dáme kávu/kofolu a spoznáme sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

V PRVOM RADE, KTO JE TO HROTIČ?
Ja som hrotič. Kto ma pozná, vie. Taký dobrý hrotič musí vedieť a chcieť makať. Večer, ráno, cez víkend. Nie je to práca 9-5. Hrotič vie, že emaily by stáť nemali a že veci sa dosahujú prácou a nie rozprávaním sa o tom.

Ako povedal Ray Kroc, ktorý vlastne vytvoril McDonalds: "Za úspechom nestojí talent, ale tvrdá práca. Svet pozná veľmi veľa nadaných, no neúspešných ľudí".

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3146742  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou