Specialista náboru

AERO Vodochody AEROSPACE, a.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ novou kolegyni.

• Odpovědnost za nábor technických pozic ve výrobě (konstruktér, technolog, výpočtář, kvalita..) - inzerce pracovních pozic, aktivní vyhledávání vhodných kandidátů, jejich aktivní oslovování, vedení pohovorů;
• HR marketing - spolupráce s vysokými školami, účast na pracovních veletrzích, apod.;
• koordinovat proces interní mobility zaměstnanců na dělnických pozicích;
• práce na různorodých interních projektech v rámci HR;
• reporting, správa personální administrativy.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání;
• praxi na obdobné pozici nejméně 2 roky;
• AJ na komunikativní úrovni;
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office);
• velmi dobré komunikační schopnosti - slovem písmem;
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a organizační schopnosti;
• pozitivní vztah k lidem.

Nabízíme:

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru,
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• 5 týdnů dovolené,
• dotované stravování v areálu společnosti,
• úrazové pojištění.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2419891  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.