Advokátsky koncipient

AENEA Legal s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora advokáta pri poskytovaní právnych služieb (najmä vykonávaním právnych analýz, prípravou právnych dokumentov, účasť na rokovaniach, účasť na úkonoch pred súdom, komunikácia so štátnymi orgánmi a pod.)
- vykonávanie jednotlivých úkonov právnych služieb, príprava návrhov a podaní na súdy, spracovanie zmlúv a ich pripomienkovanie, kompletné právne služby aj pre zahraničných klientov v oblasti občianskeho a obchodného práva, IT práva a sporových vecí, zastupovanie klientov pred súdmi a inými štátnymi orgánmi

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného a osobného rastu
- ďalšie vzdelávanie formou školení a seminárov
- priestor pre sebarealizáciu
- zodpovedná a naplňujúca práca
- primerané platové podmienky

V prípade záujmu očakávame štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Životopisy zasielajte prosím na e-mailovú adresu:
office@aenealegal.sk. Do predmetu uveďte názov pozície "koncipient".
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov. Zaslaním Vášho životopisu súčasne súhlasíte so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia a práce pod stresom
- veľmi dobré znalosti práce s PC
- aktívna znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka
- pozícia je otvorená aj pre čerstvých absolventov

AENEA Legal s.r.o. je advokátska kancelária poskytujúca právne služby slovenským aj zahraničným klientom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Jozefská 3
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Marian Garaj
Tel.: 02/20710023
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831527   Dátum zverejnenia: 29.11.2016