Unit manager

AEGON Slovensko

okres Prešov, okres Sabinov, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
- fixný plat + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie, rozvoj a vedenie obchodnej skupiny
- vyhľadávanie, výber a adaptácia nových finančných agentov
- motivácia finančných agentov
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- zodpovednosť za správu a rozvoj klientskych databáz vo zverenom regióne
- otváranie nových pobočiek v zverenom regióne

- zázemie svetovej poisťovne
- stabilný príjem a motivačný systém finančného ohodnotenia
- možnosť využívať komplexné portfólio produktov viacerých poisťovní a bánk
- možnosť využívania kancelárskych priestorov hradených spoločnosťou Aegon
- možnosť spravovať a rozširovať potfólio klientov Aegon DSS
- možnosť postupu v kariére

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, finančníctvo, poisťovníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v poisťovníctve min. 2 roky
- schopnosť motivovať a viesť svoj tím k plánovaným činnostiam a zadávaným cieľom
- ťah na bránku
- výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- proaktívny prístup k novým veciam a k vzdelávaniu
- samostatnosť, asertivita

AEGON Slovensko je súčasťou medzinárodného koncernu AEGON, ktorý už viac ako 170 rokov ponúka služby v oblasti poisťovníctva a správy financií. AEGON patrí medzi popredné svetové finančné skupiny, pôsobí vo viac ako 20 krajinách sveta a 30 miliónom klientov pomáha dosiahnuť celoživotné finančné zabezpečenie.

Na Slovensko vstúpila značka AEGON v roku 2003. V súčasnosti sa stará o finančnú budúcnosť viac ako 250 tisíc klientov v životnom poistení a starobnom dôchodkovom sporení. Tisícom ďalších klientov sa stal spoľahlivým partnerom v poistení ich bývania.
Pod značkou AEGON pôsobia na slovenskom trhu štyri samostatné spoločnosti - AEGON Životná poisťovňa, a. s., AEGON, d. s. s., a. s., AEGON partner, s. r. o. a AEGON Hungary Closed Company Limited by Shares, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1657382  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - fixný plat + pohyblivá zložka