Full-Stack developer (PHP + Angular.js) – medior

adz.sk, s. r. o.

Eurovea, Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 000 EUR/mesiacfinálna odmena podľa skúsenosti a perspektívy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre early-stage startup, digitálny podnikateľský ekosystém komplexných nástrojov umožňujúci udržateľný rast firiem, budeš pracovať na vývoji dosiahnutia MVP produktu a jeho ďalšom rozvoji. Tento produkt už časť userov aj reálne používa, ale čaká nás veľký redizajn do novej modernej značky. V rýchlom tempe budeš vyvíjať end-to-end funkcionality, ktoré pre teba nadizajnuje UI/UX dizajnér vo Figme.
Apka bude onedlho plne responzívna, nie natívna, onedlho v mobile.
Pracujeme agile, ale nepreháňame to, aby sme boli nevyhnutne religiózny, v spôsobe práce.
Práca je rýchla a potrebuje byť kvalitná.
BE: Používame staršie PHP 7.4. a starší frame-work Kohana (Koseven),
ale už máme prípravu a plán pre latest PHP 8 a latest Symfony.
FE: používame Angular.js (verzia 1.0) a PWA,
ale už máme plán pre latest typescript Angular.

- Vývoj funkcionalít podľa zadania (niekedy sú zadania lepšie, niekedy horšie)
- Debuggovanie
- Zapracovávanie spätnej väzby
- Testovanie
- Code Reviews
- Kolaborácia v Gite (Git Lab)
- Unit, End-to-end, príp. integračné testy
- Intezívna komunikácia s kolegami
- Samostatnosť
- Dôraz na štrukturovanosť a oirentácia na detail. Na detailoch záleží.

Hľadáme niekoho, kto vie, že nebude hneď milionár, ale chce sa zúčastniť na niečom veľkolepom s veľkou možnosťou sebarealizácie.
Ak rozumieš ako funguje vývoj, máš skúsenosť s popísanou technológiou a chceš byť súčasťou rastu start-upu, kontaktuj nás.

- Flexibilita pre remote prácu
- Flexibilita pre typ spolupráce (TPP/IČO/živnosť/full time/part time)
- Veľmi malý agilný tím
- Iteratívny prístup a veľmi častá spätná väzba
- Flexibilita pre čas
- Práca v early-stage startupe na zrode niečoho super
- Nebudeš musieť používať Microsoft produkty (okrem VS Code, to odporúčame)

Pošleš CV, posúdime. Ak nás zaujmeš, kontaktujeme ťa veľmi skoro.
Ak nás presvedčíš, postupujeme rýchlo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Sme early-stage startup a našou víziou je stať sa digitálnou all-in-one platformou pre podnikateľov. Pomocou analýzy, interpretácie dát a komplexnej ponuky zodpovedajúcich, nie len finančných nástrojov, pomáhame k úspechu zvyšovaním finančnej gramotnosti, zdravia a umožňujeme rast firiem.
Vo všetkom čo robím sa snažíme byť „highly smart“, mať „fusion energy“ a hrať „fair play“.
Máme office v Bratislave a v Žiline.

Počet zamestnancov:
0-10 zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie, Počítačové vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Programovanie - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
PHP+ - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Znalosť PHP
Znalosť Angular.js
Znalosť HTML5/CSS
Znalosť práce s databázami, napr. SQL (MySQL MariaDB)
Znalosť práce s REST API
Znalosť práce v Gite (Gitlab výhodou)
Znalosť práce s Figmou výhodou
Znalosť AWS produktov výhodou
Znalosť unit, integračných, ETE testov výhodou
Samostatnosť, samomotivovanosť
Dôraz na kvalitu
Rýchlosť práce
Jasná a výstižná komunikácia

Sme skúsený tím ľudí, ktorí s radosťou a zanietením pracujú pre ľudí. V agentúrnom HR sme aktívni viac ako 15 rokov. Máme skúsenosti s veľkými aj malými, nadnárodnými ale aj lokálnymi HR spoločnosťami. Máme skúsenosti s obsadzovaním jednoduchých ale aj náročných pozícií, pre ktoré nachádzame domácich ale aj zahraničných kandidátov. Všetky tieto skúsenosti sme sa rozhodli investovať do spoločnosti adz.sk s jedným hlavným cieľom nájsť pre kandidátov a klientov to po čom obe strany túžia – teda dobrú prácu a dobrých zamestnancov.

prečo my
- sme vysoko flexibilní
- sme iniciatívni
- sme ochotní
- sme ľudskí

v čom sme iní
- nezabúdame na to, že HR je o ľuďoch a pre ľudí
- zavoláme Vám
- nenecháme Vás v akomkoľvek probléme samých
- vždy Vám ponúkneme riešenie
- vždy dodržiavame legislatívu

naše služby
- komplexné služby pri vyhľadaní, výbere a zamestnávaní kandidátov na rôzne pracovné pozície v rámci celej SR
alebo
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov v rámci územia SR na rôzne pracovné pozície
- dočasné prideľovanie zamestnancov
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov mimo územia SR na rôzne pracovné pozície
- poskytnutie pracovníkov na krátkodobé a nepravidelné práce

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4767922  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac