Skladník (zásobovanie procesu) s bezplatnou dopravou z PD, PE, TO

adz.sk, s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 026 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie fyzickej kontroly prijímaného materiálu a jeho zaskladňovanie

- Zásobovanie výrobného procesu požadovaným materiálom

- Manipulácia s obalmi, paletami a materiálom na vývoz odpadu

- Pripravovanie materiálu na expedíciu podľa štandardu

- Manipulácia s materiálom, zabezpečovanie nakládky a vykládky tovaru

- Obsluha skenera

- Zúčastňovanie sa na pravidelných inventúrach skladovaného materiálu

- Zaškoľovací proces so skúseným kolegom

Typický deň na pozícii Skladníka pri zásobovaní zahŕňa prijímanie a zaskladňovanie materiálov, prípravu materiálov na expedíciu, zásobovanie celého výrobného procesu požadovanými materiálmi, manipuláciu s obalmi a paletami, obsluhu skenera a účasť na inventúrach skladovaného materiálu.

Pracovná doba v trojzmennej prevádzke pre pozíciu Skladníka (zásobovanie výroby) je typicky 8-hodinová zmena od pondelka do piatka.

- 13. plat až do výšky 110% mzdy

- Bonusy za odpracované roky a odporúčanie nového zamestnanca

- Špeciálne bonusy za prácu nadčas

- Bezplatná doprava z Prievidze, Partizánskeho a Topoľčian alebo príspevok na dopravu

- Darčekové poukážky, firemné akcie a finančný príspevok na stravu

- Stabilná medzinárodná spoločnosť

- Čisté, moderné a klimatizované pracovné prostredie

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja

  • Práca priamo do kmeňa spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 20 dní od doručenia Vášho životopisu, bola vo výberovom konaní daná prednosť iným uchádzačom.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti adz.sk, s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou elektrických komponentov a súčiastok pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič vysokozdvižného vozíka

- Hľadáme skladníka v zásobovacom procese výroby.

- Prax na VZV alebo platný preukaz na VZV je podmienkou.

- Vodičský preukaz skupiny B je nutnosťou.

- Ochota pracovať na 3 zmeny.

- Samostatný, proaktívny a zodpovedný prístup k práci.

- Manuálna zručnosť a spoľahlivosť sú vítané.

- Typické požadované vzdelanie: Základná škola s maturitou alebo stredoškolské vzdelanie.

Sme skúsený tím ľudí, ktorí s radosťou a zanietením pracujú pre ľudí. V agentúrnom HR sme aktívni viac ako 15 rokov. Máme skúsenosti s veľkými aj malými, nadnárodnými ale aj lokálnymi HR spoločnosťami. Máme skúsenosti s obsadzovaním jednoduchých ale aj náročných pozícií, pre ktoré nachádzame domácich ale aj zahraničných kandidátov. Všetky tieto skúsenosti sme sa rozhodli investovať do spoločnosti adz.sk s jedným hlavným cieľom nájsť pre kandidátov a klientov to po čom obe strany túžia – teda dobrú prácu a dobrých zamestnancov.

prečo my
- sme vysoko flexibilní
- sme iniciatívni
- sme ochotní
- sme ľudskí

v čom sme iní
- nezabúdame na to, že HR je o ľuďoch a pre ľudí
- zavoláme Vám
- nenecháme Vás v akomkoľvek probléme samých
- vždy Vám ponúkneme riešenie
- vždy dodržiavame legislatívu

naše služby
- komplexné služby pri vyhľadaní, výbere a zamestnávaní kandidátov na rôzne pracovné pozície v rámci celej SR
alebo
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov v rámci územia SR na rôzne pracovné pozície
- dočasné prideľovanie zamestnancov
- vyhľadanie a výber vhodných kandidátov mimo územia SR na rôzne pracovné pozície
- poskytnutie pracovníkov na krátkodobé a nepravidelné práce

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Adamuščinová
Tel.: +421948744400
E-mail: poslať životopis
ID: 4687049  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 026 EUR/mesiac