Právny praktikant

Advokátska kancelária UHAĽ s.r.o.

Miesto práce
Štefana Moyzesa 9877/43, 960 01 Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 4 EUR/hod.Pri nástupe 4 EUR na hodinu, po zapracovaní sa v zamestnaní aj viac podľa kvality práce zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava právnych dokumentov, zo začiatku práca na jednoduchých podaniach, po získaní skúseností a odbornejších vedomostí práca aj na zložitejších právnych úkonoch,
- priama komunikácia s klientmi, súdmi, exekútormi a inými orgánmi a organizáciami,
- možnosť účasti (ako verejnosť) na súdnych pojednávaniach, kde zastupujeme klientov,
- práca v menšom a úzko spolupracujúcom kolektíve, ktorý pomôže zamestnancovi so získaním praktických skúseností s prácou v advokácii a s rýchlym zapracovaním sa na tento typ práce.

získavanie kvalitných odborných vedomostí a rozsiahlych skúseností v oblasti občianskeho, obchodného, pracovného a správneho práva, ale aj v iných právnych odboroch,
v prípade záujmu možnosť vzdelávať sa na odborných seminároch platených zamestnávateľom.

Ako prílohu ponuky je potrebné pripojiť životopis, motivačný list, aktuálnu fotografiu a súhlas s použitím osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

- záujem pomáhať ľuďom (podnikateľom a občanom v oblasti práva),
- snaha vzdelávať sa v rôznych oblastiach práva a aplikovať získané vedomosti v praxi,
- schopnosť samostatnej tvorivej práce,
- dobré komunikačné schopnosti,
- zodpovednosť,
- precíznosť pri práci.

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby. Zabezpečujeme právnu pomoc v sporovej, zmluvnej či inej právnej agende najmä v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného a správneho práva. Ďalšie informácie na stránke: www.akuhal.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1711687  Dátum zverejnenia: 20.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.