HR Konzultant

Advokátska kancelária Roštár - Slovák, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je jedným z najväčších automobilových koncernov v Európe, hľadáme konzultanta, ktorý/á má skúsenosti so SAP.

Čo bude tvojou úlohou?
- Konzultácie v spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom automobilov,
- Vyhodnotenie nedostatkov a návrh adekvátnych riešení,
- Práca so skúseným tímom odborných konzultantov,
- Komunikácia s klientom,
- Overenie procesov,
- Odborný dohľad pri implementácii riešení,
- Práca v mladom dynamickom kolektíve.

Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od typu projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať (HR procesy – školenia, kompetencie, roly, alebo návrhy najvhodnejšieho riešenia a jeho následná prezentácia, odborné poradenstvo a podpora pri nasadzovaní navrhovaných riešení).

- Hybridný spôsob práce (office/home office),
- Flexibilný pracovný čas,
- Rýchly odborný a profesionálny rast a intenzívne vzdelávanie,
- Projektový typ práce,
- Zamestnanecké benefity (Dni voľna navyše, študijné voľno, sick days...),
- Služobný notebook, mobilný telefón,
- a iné!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu skvelo zapadneš, ak máš:
- 1+ roky skúseností v oblasti SAP,
- schopnosť samostatne a profesionálne viesť rozhovor s klientom,
- ukončený II. stupeň VŠ štúdia,
- chuť učiť sa a stále na sebe pracovať,
- úroveň angličtiny B2,
- ochota cestovať,
- vodičský preukaz skupiny B,
- analytické a komunikačné zručnosti, otvorenosť.
Požadované znalosti:
- Znalosti štandardov ISO a HR procesov výhodou
- Skúsenosť s tvorbou dokumentácie

Advokátska kancelária Roštár – Slovák, s. r. o. je nezávislá, na trhu stabilne pôsobiaca advokátska kancelária, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné právne služby vo všetkých odvetviach verejného a súkromného práva. K našim klientom pristupujeme individuálne a ponúkame im dlhoročné praktické skúsenosti podložené dobrými výsledkami pri riešení právnych prípadov. Za každých okolností chránime záujmy našich klientov a zaručujeme im profesionálnosť, precíznosť, rýchlosť a diskrétnosť. Právne služby poskytujeme najmä v slovenskom a anglickom jazyku, pričom využívame aj služby odborných tlmočníkov a prekladateľov. Pri poskytovaní právnych služieb úzko spolupracujeme aj so znaleckými organizáciami, ako aj účtovnými a daňovými poradcami a audítormi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4777049  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac